Monge dog adult Monoprotein Lammas 24 x 400g

Monge dog adult Monoprotein Lammas 24 x 400g


114,00 € sis. 14 % ALV
täysravinto aikuisille koirille, joka sisältää vain yhtä eläinproteiinia lammasta. EI sisällä väriaineita, säilöntäaineita tai lisättyä sokeria.

Toimitus 5-15 arkipäivää
Tuotekuvaus

Monge Monoprotein on täysravinto aikuisille koirille, joka sisältää vain yhtä eläinproteiinia. Se on valmistettu tarkoin valikoidusta ja korkealaatuisesta lampaan lihasta. Tuotteet sisältävät 100% lihaa ja ovat erittäin maistuvia. Ne ovat täysin luonnonmukaisia, viljattomia, gluteenittomia ja sisältävät A-, E- ja D3-vitamiineja sekä välttämättömiä hivenaineita. Ei sisällä väriaineita, säilöntäaineita tai lisättyä sokeria. Valmistettu Italiassa.

KOOSTUMUS: 100 % tuore lammas, mineraalit. RAVITSEMUKSELLISET LISÄAINEET/kg: A-vitamiini (retinyyliasetaatti) 1500 IU, D3-vitamiini 120 IU, E-vitamiini (all-rac-alfatokoferyyliasetaatti) 25 mg, Sinkki (sinkkioksidi 31 mg) 25 mg, Jodi (kalsiumjodaatti, vedetön 0,43 mg) 0,28 mg, Mangaani (mangaanisulfaattimonohydraatti 3,8 mg) 1,25 mg, Rauta (rauta(II)sulfaattimonohydraatti 61 mg) 20 mg.

RAVINTOTIEDOT: Raakavalkuainen: 8%, Raakakuitu: 0,5%, Raakarasva: 6,5%, Tuhka: 1,5%, Kosteus: 80%.

Arvostelut
0 arvostelua
Arvostellaksesi tuotteen sinun pitää kirjautua sisään.