Oster Golden A5 trimmauskone LIMITED EDITION Pink
Jaksaa leikata paksuintakin turkkia. Kaksi leikkausnopeutta, jolloin konetta voi käyttää monen tyyppisille turkeille.Kaksi leikkausnopeutta
Trimmauskone Oster A5 2-nopeuksinen on kaksinopeksinen johdollinen trimmeri, joka on suunniteltu ammattilaisille. Koneessa on tehokas 45 w moottori ja kaksi nopeutta, joilla terän liikkumisnopeus on 2100 tai 2700 spm. Trimmauskoneessa on vahva kuori ja tehokas tuuletus.
Oster A5 Golden 2-speed jaksaa leikata paksuintakin turkkia. Kaksi leikkausnopeutta, jolloin konetta voi käyttää monen tyyppisille turkeille: ohuelle turkille riittää pienempi nopeus ja paksumpi vaatii enemmän. Pienemmällä nopeudella terä kuumenee hitaammin, joten se mahdollistaa pidemmän leikkausajan ilman terän viilennystä.
Trimmauskone toimitetaan ILMAN TERÄÄ. Trimmauskoneeseen sopivat kaikki Andis UltraEdge, Andis ShowEdge ja Andis CeramicEdge terät sekä Oster A5 mallin terät ja Aesculap Snap-On -terät. Terän vaihto on helppoa ja lukitusmekanismi pitää terän paikoillaan työskentelyn aikana.
-
KOIRAT
- Koiran kasvatus (kasvattajille,kenneleille)
- Koiran vaatetus
- Koira matkustaa
- Koiran hyvinvointituotteet
- Koiranpennut
- Tarvikkeet koiratalouteen
- Koiran koulutus ja harrastukset
- Koiran ulkoilu
- Koiraportit ja Pentuaitaukset
- Koiran turkinhoito ja trimmaaminen
- Koiran ruokakupit ja ruokintatarvikkeet
- Koiran pedit ja alustat
- Koiran lelut - aktivointiin ja leikkeihin
- Koiran herkut ja makupalat
- Viilennystuotteet koirille ja ihmisille
- KOIRANRUOKA
- KISSAT
- KISSANRUOKA
- PIENELÄIMET
- MUUT TARVIKKEET LEMMIKKIEN YSTÄVILLE
- KASVOMASKIT
- OUTLET
Ravitsee ihon lipidikerrosta, uudistaa ja vahvistaa turkin, sulkee turkin ,tekee turkista kiiltävän,helpoksi käsitellä.Glossy mask tekee turkista antistaattisen
Keratiinia,silkkiproteiinia ja avokadoöljyä sisältä hoitosuihke ,poistaa turkista sähköisyyden ,antaa upen kiillon ja uudistaa ja vahvistaa turkkia
Sisältää D-panthenolia , joka rauhoittaa turkkia ja ihoa . Mieto hellä shampoo pennuille 6-viikkoisesta alkaen.
Shampoo poistaa lian, tekee turkista joustavan ja kiiltävän. Valittujen kemikaalien yhdistelmä neutraloi hajut
Liikkeemme palvelee
ma-to 10-19
pe 10-18
la 11-16

